środa, 3 lutego 2010

stare włosy nowe włosy
Musiałam na troszkę odłożyć moją lalę ze stawami kulkowymi i zabrać się za szycie kilku szmacianych na zamówienie. Wymyśliłam nową fryzurkę dla nowych dziewczyn (które jeszcze nie mają kończyn, ale koncepcja na całość jest- to najważniejsze). W książce o antykach natknęłam się za to na pierwowzór dzisiejszych BJD, mniej więcej z 1880 roku, takie artykułowane cudo:)

3 komentarze:

anna_pe pisze...

wow,świetna sprawa z tą lalą z 1880r., to własnie na jej podstawie chcesz zrobić swoją? Ciekawa jestem efektu!Pozdrawiam

Aga Plieth pisze...

Niezupełnie na jej podstawie, ale zasada jest ta sama:) Niedoścignionym ideałem są lale na www.enchanteddoll.com ale ja chciałabym, żeby moja miała proporcje takiej zwykłej kobietki, nie eterycznego zjawiska:) Już nie mogę się doczekać kiedy do niej wrócę:)

Piotr pisze...

Hej! Bardzo spodobał mi się Twój blog, na 100% będę częściej wpadał! :) Przy okazji, popatrz na tę stronkę : www.przedluzaniewlosow.com - znalazłem dopiero co w sieci; są na niej ciekawe porady na temat przedłużania włosów, i włosów ogólnie - jeśli masz jakiś problem, to powinnaś zajrzeć :)