poniedziałek, 28 marca 2011

about about design:)

To były trzy dni w innym świecie. Zdarzyło się mnóstwo przyjemnych rzeczy i spotkania, których się nawet nie spodziewałam i to było wspaniałe- miło mieć tyle niespodzianek! ale energia kończyła się nam jakoś w połowie dnia i drugie pół byłyśmy nieprzytomne:) Sami/ same zobaczcie jak wyglądało nasze stoisko:
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających, dziękuję że byliście! W naszym kąciku rysunkowym dla dzieci powstało kilka świetnych projektów. Konrad narysował samochód i samolot specjalnie dla Lili:)Marysia, która zakochała się w Monice- lali z żaglówką zaprojektowała dla niej nowe stroje a następnego dnia targów przyszła z Moniką (która pewnie zmieniła imię) i nowymi ubrankami, które zrobiła razem z babcią. Muszę przyznać, że się wzruszyłam:)

Cukierki cieszyły się zaskakująco dużą popularnością a był do pomysł brygady M3 z ostatniej chwili, dziękujemy za przypomnienie Magduś! A teraz... musimy chwilę odpocząć, naprawdę:)

6 komentarzy:

gabraj pisze...

Stanowisko super. Gdybym była dzieckiem bardzo trudno byłoby mi przejść obojętnie. A i teraz pooglądałam dokładnie wszystkie szmaciane cuda i cudeńka.

maverika pisze...

Byłam, widziałam. Bardzo fajnie to wyglądało. Lale na żywo świetne :)

cassia.wu pisze...

Piękne stoisko :)

Aga Plieth pisze...

Gabraj i Maverika, dziękuję, ze byłyście! Szkoda, ze nie wiedzialam kto jest kim w tym chaosie... bo chętnie bym z Wami pogadała troszkę:)
Cassia.wu, dziękuję!

Betsy Petsy pisze...

Ależ tam było kolorowo, pięknie!

HANNAH - UNE FEMME pisze...

Wreszcie cos oryginalnego a nie tylko te tildy i tildy. wrrr.