wtorek, 26 stycznia 2016

lala Agnieszka

Zapowiadałam na fb, że rozpoczynam cykl lale- youtuberki i choć większość z Was powiedziała, że nie ogląda, że jest poza wpływami youtuba, pierwszą lalę portretową z tej serii udało mi się skończyć a dwie kolejne czekają na ubranka i inne detale. Kiedyś się pewnie doczekają... choć terminów sobie żadnych nie narzuciłam.

Kim jest ta pierwsza lala? Zrobiłam co w mojej mocy by sportretować Agnieszkę, kryjącą się pod pseudonimem nissiax83. Agnieszka wprawdzie akurat nie pokazuje się znów z grzywką, którą widziałam jeszcze w okolicach Gwiazdki, więc nie wiem czy fryzurka jest nieaktualna, ale przynajmniej strój aktualny pozostał:) Kanał nissiax83 zaczynał się, z tego co się orientuję czysto kosmetycznie, bo tu autorka ma ogromną praktykę i bardzo fajnie dzieli się swoimi doświadczeniami. W ostatnim czasie zrobił się jednak bardziej lifestylowy a Agnieszka promuje zdrowy styl życia, sporo opowiada o weganizmie, sporcie, naturalnych w składzie kosmetykach. Jeśli jej nie znacie, to zajrzyjcie koniecznie (KLIK) bo warto a i samą Agnieszkę bardzo miło się ogląda!

Wracając do lali... na charakterystyczny strój wybrałam ubrania sportowe podpatrzone w filmikach czyli czarny sportowy stanik, bokserkę fluo z koronkowym tyłem, legginsy z odblaskowym nadrukiem i butki... Ach, te butki! Zjadły mi pół dnia:) ale są naprawdę podobne do prawdziwych! No i mata do jogi, atrybut, który uznałam za bardzo typowy, gdyż filmów o wyborze maty do jogi Nissiax nagrała kilka.
A teraz czas zaskoczyć samą Agnieszkę, mam nadzieję, że jej się spodoba taka niespodzianka!7 komentarzy:

Katarzyna Z (Zielony Myszak) pisze...

Niesamowite są te lalki :) Wszystkie po kolei :) pozdrawiam

Aga Plieth pisze...

Bardzo dziękuję! Miło mi, ze robią takie wrażenie :)

Anna K. pisze...

Wow, te oczy wyglądają tak realnie, mam wrażenie, że zaraz zaczną mrugać:)

HappyAlimak pisze...

Pięęęknie, wszystko przepięknie:)
Pozdrawiam:)

Aga Plieth pisze...

Anna K. HappyAlimak, bardzo Wam dziękuję! Oczy mrugały do mnie już podczas malowania :P

Makówka- Agnieszka Sieńkowska pisze...

Przesympatyczna lalka! :) Aż się jutro wybiorę na buszowanie po jutubie, żeby poznać "pierwowzór" :) Pozdrawiam serdecznie!

Nerstin blog pisze...

Ta głowa trochę zbyt duża, co nieco psuje efekt, ale ogólnie całość wspaniała. :)