niedziela, 3 stycznia 2016

zanim zacznie się codzienność

Pracowicie nam upłynęły ostatnie dni grudnia, wprawdzie nie przy biurku i nie przy maszynie mojej kochanej ale jednak... Czasem myślę, że nie starczy mi już więcej sił by przygotowywać wszystkie te tradycyjne potrawy w nasz nietradycyjny- wegański i bezglutenowy sposób. Że mamy zbyt wysoko ust awioną poprzeczkę a rodzice jak to rodzice- mają swoje przyzwyczajenia;) A jednak daliśmy radę! Nie wyjechaliśmy na wagary do Egiptu. Uzbierałam nie mało powodów do radości, wzruszeń i wdzięczności. Warto to sobie opowiedzieć na dobranoc zanim zacznie się codzienność.
Dzielę się z Wami tylko kilkoma dość anonimowymi obrazkami bo mąż mi chce pozostać incognito i nic się na to nie poradzi:) Pięknego 2016 Wam życzę. Twórczego przede wszystkim!5 komentarzy:

HappyAlimak pisze...

Serdeczności dla Ciebie na ten Nowy Roczek:) By obfitował w pozytywne wydarzenia:) By przynosił tylko dobre doświadczenia:) By od początku do końca okazał się uczącym i w pełni satysfakcjonującym Roczkiem:) ..i by jedzenie wegańskie i bezglutenowe było jeszcze bardziej dostępne i nikogo nie zadziwiające:) (wiem coś na ten temat;)) hihi;))) chociaż w mieście to chyba nie ma takiego problemu jak na wsi;)

Utulenia z mroźnej małopolski:)

HappyAlimak pisze...

...a skoro te gwiazdki z pierwszego zdjęcia sa bezglutenowe...to poproszę o przepis:)))

ThimbleLady pisze...

I wzajemnie! Niech to będzie piękny i pełen dobrych niespodzianek rok!

Aga Plieth pisze...

HappyAlimak, bardzo dziękuję! Wciąż mnie inspirujesz do dalszych działań, więc z takim wsparciem nie może się nie udać! :) Z jedzeniem jest różnie... Z dostępnością nie ma wielkiego problemu, szczególnie gdy kupujemy warzywa i owoce a nie na przykład wege lody :P ale rodzina oporna niestety...
Przepis postaram się dodać na drugim blogu, który chwilowo przechodzi problemy techniczne :(
ThimbleLady, dziękuję, pozdrawiam cieplutko!

HappyAlimak pisze...

Aga, bardzo proszę:) niechaj się darzy!!:)
..a podeślesz adres drugiego bloga? Bo nijak nie mogę go znaleźć (wiem, że problemy techniczne, ale by było na przyszłość, bo nawet nie wiedziałam, że takowego posiadasz:)
Pozdrawiam ciepluteńko:)***